Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek? . . . ....

Szerintetek? . . . . többi lent

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni egy 15 napos német A2.1.-es tanfolyamra. Azt tudni kell, hogy idén kezdtem a 10. osztályt. A tanfolyamon nálam 4-5 ével idősebbek vannak. És egy csomó olyan dolgot tanulok amit még nem tudtam/ vagy nehezen megy. Szerintetek szóljak anyámnak, hogy mi van vagy inkább ne?(ja és már bevan fizetve az egész)

#német #tanfolyam #némettanfolyam
2021. aug. 16. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem járdd végig. Nincs mit vesztened vele. Persze anyukádnak mesélhetsz nyugodtan.
2021. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem előképzettségtől, konkrt tudástól függetlenül hülyeség egy két hetes nyelvtanfolyam.
2021. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
15 napos??? Nem bírsz ki két hetet nálad idősebbekkel? Azért mentél oda, hogy tanulj, hát akkor ülj le és tanulj! Vagy menj, panaszkodj anyucinak, hogy itt nem vagy mindenki kedvence és túúúl nehéééz (= életképtelen vagy), az is egy opció. Lehet visszamenni az oviba, vagy idővel felfogni, hogy az élet nem körülötted forog.
2021. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb amúgy, ha kicsit erősebb szinten vannak a többiek meg a kurzus, mert tud húzni téged is felfelé.
2021. aug. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!