Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik jártak Japánban vagy...

Akik jártak Japánban vagy valahogyan beszéltek japánokkal, tényleg nehéz megerteni mit mondanak, mert annyira gyorsan, hadarva beszélnek a japánok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 08:30
 1/7 A kérdező kommentje:
* megérteni
2021. aug. 20. 08:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem
2021. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen szinten beszéled a japánt?
2021. aug. 20. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár ott élek. De előtte sem volt érthetetlen a nyelv. Bár az is számít, honnan való a japán ember
2021. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem nehéz megérteni. Külföldiekkel, én úgy tapasztaltam, kissé lassabban beszélnek. Legalábbis azok, akiket én ismertem meg kinn. Mondjuk én Tokióban éltem, ott meg a sztenderd japánt beszélik, amit kissé értettem már akkor, amikor kimentem.
2021. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyatra japán nyelvtudásom miatt nem értettem sok mindent, a beszédtempójukkal semmi gondom nem volt.
2021. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A beszédtempóval általában nem volt annyi gondom, a nagyon hivatalos beszédet nem értettem meg annyira, meg én Nagasakiban éltem, és az ottani tájszóláshoz szoktam hozzá, így amikor Oszakába mentem hirtelen nehéz volt megértenem az embereket.
2021. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!