Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akiknek sokadszor nem sikerült...

Akiknek sokadszor nem sikerült a nyelvvizsga! Hanyadik alkalom után adtátok fel?

Figyelt kérdés

Nyilván egyértelmű kikhez szól a kérdés.

Olyanok írjanak akiknek nem sikerült a nyelvvizsga. Hányszor voltatok vizsgázni? Mennyit tanultatok? Milyen nyelvből?



2021. aug. 27. 22:13
 1/5 Vodafonelive ***** válasza:
96%
Szóbeli elsőre, az írásbeli 4. alkalomra lett meg. Angol B2 szint. Ez 10 éve történt. De kb. egymás után mentem el, tehát nem hagytam szünetet.
2021. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Egymás után 3 alkalommal hasaltam el a szóbelin is és az írásbelin is. (B2 Angol.) Akkor elengedtem, mert a felvételi meglett.


4 év után a diploma miatt kellett újra nekivágni - akkor sikerrel. Előtte 6 hónapig kimentem Hollandiába.


Lassan 15 éve volt - azóta megvan az Angol C1, a Német C1, és az Olasz C1, mert nemzetközi munkakörben sikerült elhelyezkedni és megtaláltam a módját, hogyan használhatom a nyelvet.


Szóval ne add fel!

2021. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
szerintem ha kétszer egymás után buksz, akkor hagyd egy kicsit abba, menj vissza nyelvet tanulni, mert még nem állsz a nyelvvizsgához kellő szinten.
2021. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

2-es, 4 év kihagyás után nagyban annak köszönhető a sikeres vizsga, hogy előtte Hollandiában voltál? Ezt amiatt kérdezem mert sok év kihagyás után én is nekivágnék most, külföldi út sajnos nem jöhet szóba, így máshogy kell újra nekikezdenem. Mit tanácsolsz?

Bocsi kérdező, hogy eltértem.

2021. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem adtam fel. Mentem és próbálkoztam.

Angol, harmadikra lett meg.

A harmadik és a második vizsga között 2 év bőven eltelt. Közben rájöttem a hiányosságokra, amiket pótolni kellett, de az egyetem is ment közben, így ez is lassított.

2021. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!