Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha ELTE TTK-s vagyok van...

Ha ELTE TTK-s vagyok van lehetőségem az egyetemen nyelvet tanulni és ha igen akkor hogy lehet jelentkezni rá?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyelvet tanulni, de sehol sem láttam, hogy fel lehetne venni ilyen órát, illetve úgy láttam, hogy az ELTE nyelvvizsgaközpontja sem indít már tavaly óta nyelvkurzust.

2021. szept. 3. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nyelv érdekelne? Az ELTE nyelvtanulási lehetőségei nagyon korlátozottak. A bölcsészkar nyelvkurzusai a nyelvszakos hallgatóknak vannak, ott ha marad hely felveheted, de a legtöbbhöz előzetes nyelvtudás kell.
2021. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Francia, de eddig még nem tanultam, szóval nem hiszem, hogy a francia szakosok órái nekem valók lennének... De akkor más lehetőség nincs is az egyetemen belül?
2021. szept. 3. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Francia kezdő nyelvtanulásra nincs lehetőség ott, nyelviskolában tudsz csak pénzért tanulni (Francia Intézet a legjobb). Az egyetem nem nyelviskola, ezt mondogatják.
2021. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh értem:( Köszönöm azért a válaszod!
2021. szept. 3. 15:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!