Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jól gondolom, hogy egy nyelvór...

Jól gondolom, hogy egy nyelvóráért egy képzett nyelvtanártól 3500 -5000 ft a reális egy nyelvóráert attól függöén, hogy melyik részén él az az országnak?

Figyelt kérdés

Az átlagnyelvekre gondolok, tehát angil, német, francia, spanyol.

Nyilvánvalóan más a tarikfa mondjuk Sopronban, mint Borsodban,de szerintem. Kelet-Magyarországaon kb 3500-ft-4000 ft amit el tud ke´rnie gy jó nyelvtanár, Nyugat-Magyarországon meg BP-n kb 4-5000 ft. 3500 ft alatt túl olcsó egy képzett nyelvtanár, 5000 ft felett meg ma´r irreálisan magas, jól gondolom?



#nyelvora
2021. szept. 7. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aranyszabály, hogy mindenki annyit tud elkérni, amennyit megfizetnek neki. Az ár sok szempontból tevődik össze, nem csak a földrajzi elhelyezkedéstől. De mindent egybevetve a 4000/óra (esetleg 4000/45 perc) reális ár.
2021. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem ilyen egyszerű. Ha nem "átlag" dolgot akarsz tanulni az adott nyelven, minél specializáltabb és tapasztaltabb tanárhoz mész, simán többet kér, nem is irreális módon. Spéci nemzetközi nyelvvizsgára készülés, különleges szaknyelvi felkészítés sehol sem fog ugyanannyiba kerülni, mint egy mezei középfokú nyelvtanos gyakorlás.
2021. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod se jól se rosszul, mindenkinek relativ mi a sok. Én fizettem 3500ft/45 percet 1 évig és alig tanultam valamit a tanártól, aztán váltottam 2500ft/45p es tanárra, ma középfok fele vagyok már és vele is 1 évet voltam.


Nem mindig a drágább a jobb, válaszd azt akiről sok jót hallottál és árban is megfelel.

2021. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapesten ha 5000ft/60perc alatt van, akkor az már eleve gyanús. Nem fizet adót, nincs képzettsége stb.
2021. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!