Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát érdemes...

Melyik nyelviskolát érdemes választani online angol nyelvi kurzushoz?

Figyelt kérdés
Jelenleg kb A2-B1 szinten vagyok, és szeretnék minél jobban megtanulni angolul. Inkább beszéd+szókincsfejlesztés lenne az elsődleges cél, a nyelvtant magamtól is meg tudom érteni (de nem hátrány ha az is van). Illetve jobban szeretnék hosszabb kurzust (ne egy pár hónapos gyorstalpalót egy papírért). Dont panicot néztem, de nekem úgy tűnt, hogy nem foglalkoznak az íráskézséggel annyit.

2021. szept. 11. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én Lados Olivér online angolját tanulom most, és még sosem voltam ilyen nyugodt nyelvtanulás során, nagyon tetszik a módszere. Lehet csak b1-ről b2-re fejlesztő csomagot is venni, abszolút nem drága. Előtte ki is.lehet próbálni, hogy bejön-e neked.

Más online nekem nem vált be, de a goangolt is dicsérik, viszont ott csak egyben adnak tanfolyamot 0-felsőfokig.

2021. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!