Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Imsertek olyan Youtube csatorn...

Imsertek olyan Youtube csatornat amit tudnek hallgatni munka kozben, es esetleg tanulhatnek valamit angolul, magyar angol vagy angol nyelvu csatorna is lehet ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a reddit videókat ajánlom. Többen is vannak, az én kedvencem az Rslash, lényegében csak felolvasnak reddit bejegyzéseket. Nagyon megnyugtató
2021. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ETJ English, MMM English, Linguamarina, English with Lucy

Nekem ők a kedvenceim.

2021. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lcb válasza:

ELTE atomcsill,

Veritasium, Kurzgesagt, Ben Eater, the Thought emporum, Applied science, Vsauce, Numberphile, Technology Connections, Practical Enginiering, Zach Freedman, prof Kuczmann Miklós, Ordasi Gábor, Science Click English, Explorer, GreatScott, Anton Petrov, Űrkutatás Magyarul, carykh, electroboom, Steve Mould, Cody's Lab, NileRed, Walter Reéb, Tom Stanton, Tech with Tim, 3Blue 1Brown, Numberphile, ExplainingComputers, Sebastian Lauge, New Mind, Kaoru Greenemerald, MelodySheep, DoS - Domain of Science,

Michael Reeves, Stuff Made Here


Ugyanezek témák szerint:

-gondolkodás, általános tudomány és bölcsészet: Veritasium, Kurzgesagt, Vsauce, Technology Connections, Ordasi Gábor, carykh, Steve Mould


-Digitális technika: Ben Eater, Explorer, ExplainingComputers, Sebastian Lauge, New Mind, DoS - Domain of Science


-Biológia és kémia: the Thought emporum, Applied science, NileRed, Kaoru Greenemerald, DoS - Domain of Science


-Matematika: Numberphile, prof Kuczmann Miklós, Veritasium, Steve Mould, 3Blue 1Brown, DoS - Domain of Science


-Infrastruktúra és építőipar: Practical Enginiering


-technológia: Zach Freedman, Technology Connections, Ordasi Gábor, Cody's Lab, Walter Reéb, Michael Reeves, ExplainingComputers, New Mind, Michael Reeves


-fizika: the Thought emporum, Applied science, Veritasium, Ordasi Gábor, electroboom, Cody's Lab, Tom Stanton, Stuff Made Here, DoS - Domain of Science


-elektronika: Ben Eater, Zach Freedman, prof Kuczmann Miklós, Ordasi Gábor

Explorer, GreatScott, electroboom, Walter Reéb, Stuff Made Here, ExplainingComputers, Michael Reeves


-csillagászat és atomfizika: Science Click English, Anton Petrov, Űrkutatás Magyarul, MelodySheep, DoS - Domain of Science


-informatika: Zach Freedman, Tech with Tim, Michael Reeves, Stuff Made Here, ExplainingComputers, Sebastian Lauge, DoS - Domain of Science, Michael Reeves

2021. okt. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lcb válasza:
Az ELTE atomcsill is a csillagászat és atomfizika témába sorolandó
2021. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lcb válasza:
Ó félreértettem. Azt hittem, hogy valamit tanulni akarsz, és mindegy, hogy angol, vagy magyar nyelven, bocsánat. Amúgy én ezeket a csatornákat nézve tanultam meg angolul leginkább, viszont ha kezdő vagy, akkor a képi része sokat segíthet a videóknak, és nyilván nem biztos, hogy ezek a témák érdekelnek.
2021. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem angol anyanyelvűeket ne hallgassál, félrevisz.
2021. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!