Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikorra várható a szeptemberi...

Mikorra várható a szeptemberi Origo nyelvvizsga eredménye?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, a pontszámok előtt kb egy héttel megjelenik a vizsgáim fülön, hogy sikeres vagy sikertelen. Ez látszik már nálatok?

2021. szept. 21. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is a szeptemberin voltam, nagyon kivi leszek rá, főleg a magnóra mivel az valszeg elment nekem sajnos, de hátha...

Szerintem ezen a héten kiderül, de ha nem akkor jövőhéten már biztos mert utolsó hét a hónapban.

2021. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is arra számítok inkább, hogy jövőhét szerda körül lesz eredmény, addig is türelmetlenül várom :)


Illetve folyton nézem, hogy a sikeres - sikertelen megjelenik-e az összes vizsgám fülön.. legalább az jöhetne a héten :D


Én csak írásbelin voltam

2021. szept. 22. 12:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megjelent! Nem tudom,hogy mennyire lehet ebben bizni.
2021. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem is megjelent! :)
2021. szept. 24. 08:38
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne szivassatok, nekem még mindig semmi xD


Valszeg akkor a mai nap folyamán én is látom, kiváncsi vagyok :)

2021. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De allitolag ez nem a biztos eredmeny meg.
2021. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tudomanyos kutatasom (= korabbi gyakorikerdesek kommentek) eredmenyekepp elmondhatom, hogy a sikertelen felirat meg jelenthet sikeres vizsgat, nem fix eredmeny.


Sikeressel kapcsolatban meg nem lattam olyan visszajelzest, hogy vegul megsem sikerult a vizsga.


Szoval vegulis barmi lehet semmi nem fix :DD


En remenykedem azert hogy tenyleg sikerult nekem, de nem hiszem el amig a pontszamok nincsenek meg :)

2021. szept. 24. 10:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Annyit ir nalam, hogy sikeres szobeli pedig komplexen voltam....Ez idegorlo
2021. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valakinek vmi?
2021. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minden nap 11x nézem, de semmi nekem sem... remélem ezen a héten már tudni fogjuk az eredményt.
2021. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!