Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon csúnya külalak sokat...

Nagyon csúnya külalak sokat levon a nyelvvizsga írásbeli részének értékéből?

Figyelt kérdés

Sziasztok, üzleti nyelvvizsgát írtam pár hete, és az íráskészség résznél eléggé kifutottam az időből, nagyon sok áthúzás, korrigálás lett benne, és a külalak is csúnya lett.

Nem mondanám olvashatatlannak de nem lett túl esztétikus a munkám ezen része. Szerintetek ezért nagyon sok pontot levonnak az értékelésnél, ha alapvetően a feladatmegoldás jó? Volt akit ezmiatt megbuktattak már? Köszönöm előre.



2021. okt. 21. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

megkérdezhetem milyen könyvekből készülték az üzletire és hol nyelvvizsgáztál (típus)?


nekem is kéne mennem ilyenre... én is rondán írok.


ha el tudják olvasni és jó, akkor sztem nem olyan vészes.


de jobb lenne, ha gépelve lehetne ezeket megírni.

2021. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kodolányi GazdálKodó nyelvvizsgát csináltam, 1000 questions, 1000 answers - b2-es business english változatából készültem (lexika kiadó), abban nagyon sok topic benne van, de a nyelvvizsga weboldalán levő mintafeladtsor is sokat segített. :) Illetve mivel eléggé berozsdásodott az angolom ezért a középsulis angol tankönyvem nyelvtan gyakorlási feladatait is megcsináltam, ami a new english file - intermediate volt.


Igen én is remélem, hogy nem akkora baj, csak a levél esetében a szerkezet betartása lehet nem nagyon látszik. :D Jó volna gépelve.

2021. okt. 21. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

#1

Persze... gépelve... véletlen ne menjen el helyetted egy beprogramozott robot megírni a tesztet?

Legalább latin betűs íráshoz ne legyünk már lusták kézírással...


Kérdező:

Amíg kiolvasható, hogy mit akartál oda írni addig nem kéne gond legyen belőle. De ha olvashatatlan akkor olyan mintha csak oda firkáltál volna véletlenszerűen egy kacskaringós vonalat.

2021. okt. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3


mit bunkózol?!

jobb helyeken külföldön így működik majd minden vizsga...

ki mondta, h. lusta vagyok?!

azt mondtam, azzal olvashatóbb, a gépírás is írás, nem magától íródik.

2021. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

És miért baj neked, hogy kézzel is kell írni a mai világban?

A kézírással hasznos dolog. Főleg teszteknél. Nem úgy mint a gépírás, oké talán ha írógépet használva gyorsírásból vizsgázol akkor ott nem kézzel kell írnod.

2021. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat, amik relevánsak voltak a kérdés szempontjából arra ment a zöld pipa. :) Ma volt a szóbelim is, szóval túl vagyok az egészen szerencsére viszonlyag jól ment.


A vitát szerintem akár privát üziben is folytathatnátok, ha nem gond.

Köszi mégegyszer! :) Szép estét!

2021. okt. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!