Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz tanuláshoz tudok ajánlan...

Olasz tanuláshoz tudok ajánlani könyveket, oldalakat, módszereket?

Figyelt kérdés

Szeretném fejleszteni az olasz tudásom, mivel érettségiznem kéne majd a tárgyból (még van ~2 évem)


A nagyon alap dolgokat már tudom (névelők, igeragozás, passato prossimo) elméletben, de mondatokat alkotni, beszélni egyáltalán nem.


Tudok könyveket, online oldalakat amikkel tanulhatnék olaszul? Voltatok esetleg olasz tanfolyamon, ha igen, milyenen, milyen volt?


(A Duolingo számomra túl repetitív volt, nem haladtam vele sehova, ugyanazokat kellett ismételgetni)



2021. okt. 30. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nyerges julianna kis olasz nyelvtan

erwin tschirner olasz szókincs, de ha bármelyik könyvtár honlapjára rámész, az adatbázisban megtalálod az összes elérhető olaszkönyvet.


a duolingo egy butus app, nem ajánlom.

2021. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív olasz. Nem mindenkinek jön be ez a módszer, és a nevével ellentétben nem kreatív, de nekem segített. Mondjuk egy normális nyelvkönyv nem árt mellé.
2021. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!