Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelviskolát ajánlanáto...

Milyen nyelviskolát ajánlanátok magyar mint idegennyelv tanulására?

Figyelt kérdés
A párom külföldi és szeretnék egy olyan, megbízható nyelviskolát találni neki, ahol akár szuperintenzív tanfolyamok közül is választhat, illetve elég nagy és megbízható az iskola ahhoz, hogy végigkísérje később a magasabb szinteken is, és ne csak "otthagyják" valamilyen félig kezdő szinten, ahonnan majd úgyis kénytelenek lennénk másik iskola után nézni.

2021. nov. 2. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemzetiségű?
2021. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dél-afrikai, ha ez számít.
2021. nov. 2. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Az elsőnek a kérdése annyiból számíthat, hogy milyen anyanyelvű. Mert az is belejátszik egy nyelv megtanulásának nehézségébe az egyén más készségein kívül. :)

Ha nem muszáj mindenképpen iskolának lennie, akkor talán tudok ajánlani online magántanár jelleggel valakit privát üzenetben aki segíthet a problémátokon. Már amennyiben tud angolul a párod (bocs, nem tudom milyen anyanyelvűség fűződig Dél-afrikához).

2021. nov. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Én ezt értem, de valószínűtlennek gondolom, hogy különböző anyanyelvűekre specializálódott nyelviskolák léteznének Magyarországon, akik attól függően különböző módszerekkel tanítanának, hogy milyen anyanyelvű valaki. Szóval az eredeti kérdés szempontjából a nemzetiség tényleg egyáltalán nem számít. :)


A felajánlást köszönöm szépen, de nyelviskolást keresek, és olyat, amiről van tapasztalata valakinek (magyar mint idegen nyelv terén). A Google nyilván kidob egy csomót, de azért nem feltétlenül mindegy, hogyan választ az ember.

2021. nov. 3. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Inkább próbálkozz ezzel a kérdéssel valami Magyarországon élő külföldiek csoportjában. Legalább is anyanyelvű magyaroknak nem hinném, hogy lenne tapasztalata ilyen iskolákról, maximum nagyon kis százalékuknak akik hasonló helyzetben voltak mint te.


Ezt nem sértésnek szánom, csak gondoltam úgy időt spórolsz meg ha olyan helyen kérdezősködsz ahol szükség lehetett rá. Mert statisztikailag úgy nagyobb valószínűséggel találsz értékelhető választ. :)

2021. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!