Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Interpals vélemények?

Interpals vélemények?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le, kérdezi azt is hogy hol lakom, kicsit fura..

2021. nov. 12. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én használtam (más platformot is egyébként) és szerintem ez alapvetően azon múlik, hogy éppen milyen embereket fogsz ki. Nekem nem vált be, de ismerek olyanokat, akik szeretik és jó véleménnyel vannak róla. Nekem az volt a problémám, hogy nem sikerült language exchange partnereket találnom és ugye tulajdonképpen ez lenne a lényeg :D Nekem inkább csak férfiak írogattak (sokszor magyarok is egyébként, de főleg közel- és távol-keletiek), akik nem éppen beszélgetni szerettek volna fogalmazzunk így, képeket küldözgettek, random bókokat írogattak, volt aki rögtön arról beszélt el akar venni feleségül stb., szóval nem lehetett velük normális beszélgetést lefolytatni. Én emiatt próbáltam inkább lányoknak írni, viszont nagyon nagyon kevesen írtak vissza és általában maximum csak ideig óráig beszélgettünk, hosszú távon senkivel sem sikerült fenntartani a beszélgetést. Úgyhogy én azt tudtam leszűrni, hogy sokan nem nyelvgyakorlás céljából regisztrálnak vagy ha igen, akkor nem veszik komolyan. Valamint mint minden online platformnál (legyen az valamilyen közösségi oldal, társkereső stb.) valamivel személytelenebb a kapcsolat az emberek között, nehezebb kapcsolódni a másikhoz, nehezebb közös témát találni (ugye sokan nem is töltik ki teljesen a profiljukat, nem adnak meg elég infót stb.) és emiatt nehezebb is olyan partnert találni, akivel valóban működik a dolog.
2021. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En hosszu evekig hasznaltam az oldalt. Szerintem tok jo. En sok emberrel talalkoztam szemelyesen is es nem volt negativ tapasztalatom, talan csak 1×. Baratokat szereztem, hosszu tavu kapcsolatom is volt onnan.

Ha lany vagy sokan fognak irni, de pl nalam nem volt jellemzo, hogy keretlen kepeket kuldtek volna vagy illetlen uzeneteket irtak volna. Az sokat segit, ha normalis kepeket raksz ki magadrol es nem olyat, ahol a tested latszik akar egy alakkiados ruhaban.

2021. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!