Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyikek a LEGKÖNNYEBB nyelvek...

Melyikek a LEGKÖNNYEBB nyelvek Európában?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes hobbiból tanulni?
2021. nov. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az olasz jó hobbinyelv. Ha nem is egyszerű, de könnyen érthető és logikus, a csengése is szép.
2021. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Magyarként igazából egyiksem. Leginkább az angol, mert azzal mindenhol találkozol
2021. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Olasz messze a legkönnyebb.
2021. nov. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a spanyol sem nehéz, legalábbis nekem az angolnál is könnyedebben ment a tanulása.
2021. nov. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A hobbi és az érdemes szó furcsa egy mondatban. Nehogy már mi mondjuk meg, hogy téged mi érdekeljen. Ugyanis a hobbi azt jelenti, hogy arra áldozol a szabadidődből, amit szívesen csinálsz, ami tetszik. Csak tudod melyik nyelvhez tartozó kultúrák érdekelnek, melyik országba utaznál szívesen, stb.

Ha arra vagy kíváncsi mit érdemes tanulni, akkor ne írd oda, hogy hobbiból.

2021. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!