Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A budapesti Göethe intézetben...

A budapesti Göethe intézetben tett már le valaki C2-es nyelvvizsgát. Érdekelnének a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én is arra készülök most februárban és érdekelne mik a tapasztalatok.
2021. nov. 21. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Goethe amig nem igy írod le addig esélyed sincs rá

Nem kötözködni akarok, de szükséged van C2 -re ? mert az legnehezebb nyelvvizsga. Hatalmas szókincs kell hozza es irodalmi és általános témákról illetve ami fontos ez már nem az szint amikor arra kivancsiak mit nem tudsz hanem amit tudsz szval olyan szerkezeteket hasznalj amiben biztos vagy ajanlom C Grammatik könyvet, illetve Endstation c2 én sok sikert a GDS-hez

2021. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés, de gondolom nem véletlenül emelted ki. Németországban csináltam Goethe C2 vizsgát, nyugodtan írj rám.
2023. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!