Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a kulonbseg egy b2 es egy...

Mi a kulonbseg egy b2 es egy c1-es angol nyelvvizsga kozott? miben es mennyivel nehezebb a c1-es?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb nehézség szerintem az, hogy C1-en sokszor olyan témákról kell beszélni, amiről sok ember az anyanyelvén se feltétlen tudna. A nyelvtudás mellett kell egy alap tájékozottság, illetve az a képesség, hogy bármiről tudj folyékonyan beszélni akkor is, ha nem foglalkoztál korábban a témával.
2021. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Hosszabbak, bonyolultabbak a szövegek, magasabb számú és színvonalú a szókincs.
2021. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem még az is a tapasztalatom (azokon kívül, amit előttem írtak), hogy sokkal természetesebben kell beszélni. Tehát, hogy látják, hogy te tényleg tudod használni a nyelvet. Nem igazán szeretik, ha valaki betanult szöveget mond fel, hiszen az nem az ő nyelvtudását tükrözi. Nem tudom, hogy jól magyaráztam-e el.
2021. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hát bármi előkerülhet - egyik ismerősömnek a régészetről kellett beszélnie, de hát ő épp azt a témát nagyon szerette - ezért szoktam én a NatGeot javasolni tömeges olvasásra, valami csak megmarad mindenből. Viszont a divatos témákról nyilván fel lehet készülni, global warming, stb.
2021. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!