Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga szóbeli...

Origo nyelvvizsga szóbeli eredményét egyből megmondják felelet után vagy ott kell maradnom addig amíg mindenki lefelel?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondják meg azonnal. Mi két-három nappal később tudtuk meg az eredményt.
2022. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miután mindenki lefelelt kifüggesztették
2022. jan. 8. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
miután mindenki lefelelt ki rakják a pontokat az ajtóra . A magnó eredményekre kell várni 1 hónapot kb.
2022. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sziasztok, én nem vártam meg az eredményeket, azt hittem feltöltik a vizsgázói profilba, de nincs ott semmi, akkor máshonnan nem tudom megtudni a szóbeli eredményt, csak ha az egész vizsga eredményét feltöltik? esetleg ha emailt írnék meg tudnák mondani?


nem lenne normál esetben ilyen sürgős, csak úgy érzem nem sikerült, és jelentkeznem kéne a kövi hónap szóbeli vizsgájára, mert az az utolsó lehetőségem, hogy elkészüljön időben a bizi a felvételihez

2023. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáld meg felhívni őket. Hátha kiadják vagy bemész és megmondják. A profilba csak a másikkal együtt kerül be az idő.
2023. máj. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!