Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki picit jobban tud angolul,...

Aki picit jobban tud angolul, le tudná fordítani az alábbi mondatokat?

Figyelt kérdés

"I told you, I told you not to speak to me if I do not speak to you, now all the effort that I make to make you trust me has already collapsed" itt ez nekem egy kicsit zavaros, nem értem, hogy miért írta, hogy "mostmár minden erőfeszítés amit tettem, hogy bízz bennem, már szétesett" 2 hétig nem tudtam róla semmit, így írtam neki 2 szót, és arra gondoltam, hogy esetleg rosszul írta, vagy rosszul fordítottam és lehet, hogy azt akarta írni, hogy a bizalma bennem elveszett.


"They are starting to let me use the cell phone a little more but with a little supervision from someone and the person who was watching me saw your message" - ezt a részt értem, csak kiegészítettem, hátha hozzátesz az elsőhöz, kiderült, az unokatestvére lakik náluk.


"Everything in this situation is already making me sick, I'm going to talk because I'm sick of this."

"that I have had enough of everything, of what my parents do, of everything"

"I'm going to sleep, and if I'm lucky this will all be over" - itt gondolom arra gondolt, amit elvileg tettem azzal h írtam, hogy mondjuk lebeszélte az unokatestvérével, hogy ne szóljon az anyjának.


elvileg úgy ír nekem, hogy az anyja nem tudhatja, hogy ír és ha lebukik, akkor elveheti a telefonját, mert ezelőtt is elvették tőle, gondolom azért írta, hogy elege van az egészből, mert 18, lassan 19 és még mindig nézik, hogy kivel chatel.


Bocsi, ha hosszúra sikeredett, és köszi, ha elolvastad és segítesz, káosz van kettőnk közt már egy ideje, külföldi lány, de szerintem itt a vége.



2022. jan. 8. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha azt írta, hogy ne írj neki, akkor miért írtál?
2022. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért, mert az elmúlt 3 hónapban 3x beszéltünk és csak annyit írt, hogy nagyon elfoglalt az iskolával, és nem említette, hogy még mindig nézik, hogy kivel beszél, azt sem, hogy ott lakik az unokatestvére azt tudtam, hogy 1 éve nézte az anyja, és még annyit sem írt, hogy boldog új évet, csak azt láttam, hogy az elmúlt pár órában instán bekövetett vagy 10 embert, és láttam, hogy whatsappon folyamatosan fent van..
2022. jan. 8. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért is foglalkozol ezzel a külföldi lánnyal? Nincs elég megmentésre váró szomszédlány? Az elmúlt időben nem is beszéltetek, minek kukkolod?
2022. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az egész jóval több, mint ami le van írva, nem véletlen ragaszkodunk egymáshoz, a kérdésem fordítással kapcsolatos volt, nem az amivel foglalkozol.
2022. jan. 8. 22:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!