Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak idegen nyelvet,...

Hogy tanuljak idegen nyelvet, a 100k forintos online nyelvsulikon és a 3-10k/óra forintig terjedő nyelvtanárok nélkül?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Duolingo
2022. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tízezer forintos nyelvkönyvet (tankönyv+munkafüzet hanganyaggal), és azzal haladj leckéről leckére. Online keress tanulótársat (language exchange appok, fórumok) aki ad visszajelzést és beszél veled. Olvass, hallgass sokat.
2022. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- internetes anyagok, pl. youtube videók

- applikációk

- Nyelvkönyveket ki lehet kölcsönözni a könyvtárból, ha nincs még tagságod, akkor is megéri, a tagság ára kb 2 könyv ára, ebből meg rengeteg mindent kölcsönözhetsz ki. De lehet használtan, olcsóbban is nyelvkönyveket venni, vannak ilyen csoportok pl. Facebookon.


Milyen nyelvrôl van szó?

Én most franciát tanulgatok egyedül, most kezdtem. Először csak a duolingoval szórakoztam, aztán most már nézek youtubeon oktatóvideókat, vagy ha van valami nyelvtani témakör, rákeresek és 1-2 könyvet is beszereztem.

2022. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!