Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Languagecert nyelvvizsgára...

Languagecert nyelvvizsgára jelentkeztem, megcsináltam visszamenōlegesen 12 db komplett nyelvvizsgát, listeningekkel is haladgatok. Szóbelire is készültem viszont hallottam hogy writing és szóbelin szeretik meghúzni az embert.(?)

Figyelt kérdés
A writing egyértelmūen szubijektív az megy is azzal nincsennek nagy problémák viszont egy kicsit félek a szóbelitōl, nagy szerencsém is lehet akár mert a sulis tanárom itt vizsgáztat és lehet ō fog viszont lelombozták jó kedvem mert azt mondtâk hiába nem ō pontoz, nem beszélek rosszul egyáltalán viszont nagyon izgulós vagyok ezáltal néha hibázom és nagyon elkezdtem ezek után félni feb. 5 én megyek addig esetleg akinek már megvan bármi tanács nagyon megköszönök minden tanácsot
2022. jan. 9. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Ha tudod, akkor nem fognak szubjektív dolgok miatt megbuktatni, csak sokan szeretik túlértékelni a saját képességeiket és rá van fogva, hogy szimpátia meg pikkelés meg hasonlók miatt buktatnak meg.


Ha NÉHA hibázol, az miatt nem fognak megbuktatni. Ha össze-vissza habogsz, nem tudsz kérdésekre válaszolni, nem tudsz összefüggően beszélni, akkor az nem szubjektv, hanem nem tudsz angolul normálisan.

2022. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem menni fog már csak a listeningtōl félek, de gyakorlom ezerrel.
2022. jan. 9. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!