Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki érti a Pakisztán nyelvet?

Drdize2 kérdése:

Ki érti a Pakisztán nyelvet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Pakisztán nyelven nekem küldött hangüzenetem. Sajnos mindent elkövettem annak érdekében hogy lefordítsam! Átnéztem az internetet á-tól- zé-ig, hátha van ingyenes hangüzenet fordító. De nincs. Le van töltve. Sokszor meghallgattam, de max egy két szót tudtam magamnak lefordítani. Rövid mondatról van szó. Esetleg ha valaki tudna nekem egy pár szóból alló Pakisztán nyelvet lefordítja magyarra, nagyon megköszönném! Van linkem! Előre is nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni! Kihangsúlyozom ez egy Hangüzenet! Ezt nem lehet fényképezni, nem lehet applikáción keresztül lefordítani! UI: Ha lehetne normális egyének írjanak, mert semmilyen trágárságra nem válaszolok, és nem reagálok!!! Köszönöm előre is

#Pakisztán nyelv
2022. jan. 11. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem működik, hogy a telefonodon urdura állítod a hangbevitelt, lejátszod neki a hangot kvázi lediktáltatod, amit mond? Mert ha ez működik, akkor a lediktált szöveget utána bedobod Google Translatorba és kész is van a csoda.
2022. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De nem működik! Ez egy hangfelvétel! Amit videó letöltővel töltöttem le. Egy barátom küldte nekem az üzenetet! Ez egy video. Melyben van egy hangüzenet, amit én nem tudok magamnak lefordítani! Már az összes applikációt átböngéztem hátha van olyan ami dokumentumból videót fordít, akár magyar vagy angolra. De pakisztáni illetve Urdura egy sincs. Feliratos sincs. A Google fordító nem tud ilyet.
2022. jan. 11. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az én iphone-omon van urdu…
2022. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs iPhone-m, azért köszönöm!
2022. jan. 12. 00:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérdezed a barátodat? Gondolom nem paki, úgy nehéz lenne barátkozni, hogy nem is érted, mit mond...
2022. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké! Be tudtam több nyelvet is állítani a billentyűzeten! Meg van az Urdu- Pastu, Pakisztan, Hindi, stb... Most hogy is tovább? Azt a hangfelvételt amit videóba hangüzenetként örzök, hogy is tudom lefordítani? Nem igazán értettem amit írtál. Hogy állítsam be, oké ez meg van...

Online jó barátom, közel több mint egy éve, nagyon szeretem. De ő mondott valamit hangüzenetben és nem akarja leírni hogy mit mondott. Nem értem miért. És megveszek hogy tudjam mit mond! Ő persze ezt tudja, ismer már annyira,, és meg esz a fene hogy tudjam mit mond!!!! Érted már? Tehát hogy is tovább???

2022. jan. 12. 00:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az androidra letöltött google fordítómban van urdu. Ha elindítod a videót valamilyen eszközről, és a fordítód "fülét" bekapcsolod, lehet, hogy sikerül.
2022. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy általában angolul ír, és én is. Fordítót használunk mind a ketten. Sajnos. De megértjük egymást.
2022. jan. 12. 00:57
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak ez az egy darab eszközöm van amiről most is írok! Nekem is Google fordítóm van. Meg van még egy fordító ami nagyon jó amúgy, és be is tudtam illeszteni a dokumentumból a videót, de csak három nyelvet fordít, és feliratoz sajnos, bizonyos feltöltések után, ráadásul fizetős.

Még egy a bibi, hogy: A háttérben tévét hallgat. Persze hogy arra is gondoltam hogy eszköz- eszköz, videó indít és hangfelvétel bekapcs egy másik eszközön, de nem működik. Semmit nem vesz fel.😥

2022. jan. 12. 01:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Úristen mekkora hülye vagyok! Áááhh.. Köszönöm szépen!!! Pedig mióta használom az okos telót, és ez eddig nem jutott az eszembe! Sikerült!!! Google hangalapú gépelés bepötty a billentyűzeten, elindít a hanganyag, plusz a hangalapú gépelés,, és már is írja amit mond! Csak valami baromság! Most egy jó nagy nevetést képzelj el!! És én ezt eddig nem használtam!! Áááhhh! Örvend!! Köszönöm szépen, Köszönöm a segítséged!!!!
2022. jan. 12. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!