Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo vagy Euroexam nyelvvizsg...

Origo vagy Euroexam nyelvvizsga az egyszerűbb?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Origo
Euroexam
11 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Marhára érdekelne hogy akik a Euroexamre szavaztak voltak-e mindkét típusú nyelvvizsgán ugyanazon a szinten:D

Én voltam és az Origo sokkal könnyebb.

Nézd a példámat:

Angolból hibátlanul beszéltem, 15 évesen még nem mertem C1re menni (már megvan szerencsére), ezért elvonultam a Euroexam B2re, 86% lett persze izgultam blablabla de a lényeg hogy nem tükrözte a valóságot: hogy anyanyelvi szinten beszélek angolul, akkor is beszéltem

Németből egy borzalommal voltam egyenlő, ki nem állhattam, nem is voltam belőle jó, de sajna kellett az egyetemhez, túlélés miatt origora mentem, lényegesen kevesebb tudással az angolomhoz képest, és mit tesz isten 82%

De lehet más máshogy élte meg.

2022. jan. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!