Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanulótársakat hogy lehet...

Tanulótársakat hogy lehet találni? (német, angol)

Figyelt kérdés

németből kéne középfok, ebből a nyelvből vagyok a legerősebb (igazából felsőfok kéne, de attól még messzebb vagyok.)


angolból is kéne középfok, abból gyengébb vagyok, mint németből, mert egyedül tanulom, suliban nem tanulhattam.


legsürgpősebb most a német lenne, hogy néhány hónapon belül, legkésőbb májusban középfokúzhassak.

egyedül nem jó nyelvet tanulni, klegjobb lenne nyelvsuli, de most nem tudnám kifizetni.


hol találhatok olyat, aki szintén németből akar menni, és kb. egy szinten áll velem?


én erwin tschirner, maklári tamási, a babári házaspár, erdélyi margit és scheibl györgy könyveiből tanulok.


2022. febr. 7. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Reddit.


[link]


És egy a nagy némettanuló csoport:


reddit.com/r/German/


Ha Omegle-re felmész, akkor fogsz olyanokat találni, akik németek, vagy németül tanulnak. Tudsz velük videochatelni. Jelöld be, hogy csak német nyelvűeket dobjon be, hobbiknak meg olyan témákat, amiket nyelvvizsgán kérdezhetnek. (pl. nyaralás, sport, időjárás)

2022. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

de én magyart keresek, aki német nyelvvizsgára készül, és tudnánk egymást motiválni, együtt készülni.

anyanyelvi németekhez még nem vagyok perfekt.

2022. febr. 7. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az interpals.net-et is ajánlom. Ott vannak magyarok is.


De egyébként bárhol találhatsz magyar tanulópartnet. Csak tudni kell ismerkedni, az emberekkel jó viszonyt kialakítani.

2022. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Language Exchange Community
2022. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!