Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valóban olyan rossz a Language...

Valóban olyan rossz a Languagecert mint ahogy mondják, én màr túl vagyok rajta a listening nehèz volt a writing jó volt viszont azt olvastam nagyon lepontozzák és most nagyon nagyon félek. Valakinek van közelebbi élménye a vizsgárol sikeres stb?

Figyelt kérdés
Illetve a writingre visszatérve szeretnélek titeket megkérdezni hogy szerintetek azért vonnak le pontokat hogyha egy email- nél egyszer kétszer a vizsgadruk miatt don’t ot és do not ot használtam avagy it is not / it isn’t tehát van amikor így van amikor úgy. Mindenkinek várom a segítségét és minden egyéb élményét stb..
2022. febr. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem elsőre meglett... normálisan pontoztak. Szerintem nem vonnak le az miatt pontot, hisz van aki élőben is egyszer így, egyszer úgy használja.
2022. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak nehez minden vizsga, ha meg nincs meg a megfelelo szinten. Elmesz, megpribalod aztan majd megkapod az eredmenyt.
2022. febr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mostmar ne idegeskedj, szerintem epp eleget stresszeltel mar ezen a vizsga elott :)

Nekem is levontak egy pontot egy wouldn’t miatt pedig a szövegben többször leírtam helyesen (would not) tehát látták hogy amúgy nem vonnék össze hivatalos levélben.. Nem ezen az egy ponton fog múlni! Nekem is simán meglett.

2022. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, egy email volt meg egy article remélem hogy nem vonnak le miatta örülnék ha meglenne😇
2022. febr. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!