Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Be merjem vállalni a májusi...

Be merjem vállalni a májusi nyelvvizsgát? állítólag még így is beszámítják felvételi pontnak.

Figyelt kérdés

idézet az eduline oldaláról, 2022 január.


"Dr. Kiszely Zoltán, a BME Nyelvvizsgaközpont vezetője, hozzátéve: "az elmúlt években a BME Nyelvvizsgaközpontban még a májusi vizsgaidőszakban vizsgázók is megkapták a bizonyítványukat a felvételi határidő lezárultáig, és mindent megteszünk azért, hogy ez az idén is így legyen."



b2-re mennék, de nagyon nem hiszem, h. sikerül... nem tudom, hogy érdemes-e erőlködni vele.

elméletileg most lenne időm éjjel-nappal nyelvet tanulni, de még így is simán megbukhatok a májusi vizsgán.


2022. márc. 1. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
ööö... ahogy gondolod, mi honnan tudjuk?
2022. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért: szerintetek ennyi idő alatt lehet még érdemben tanulni rá?

Eddig is tanultam, csak már lemondtam az ideiről legbelül, hogy úgysem lesz meg addig, ma találtam, hogy még a májusi is belefér.

2022. márc. 1. 17:52
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom miért írod, hogy gyengébbek kedvéért ha arra sem vagy alkalmas, hogy egy érthető kérdést feltegyél.


Érdemben lehet rá tanulni.

2022. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

elég érthetően leírtam, leszel szíves hanyagolni a kérdésem, mert semmi értelmeset nem tudsz mondani.

olyanok visszajelzése érdekel, akik gyakorló nyelvtanulók, mennyit tudtak haladni 2 hónap alatt németből?

milyen tanulási technikátok volt?

2022. márc. 1. 18:10
 5/15 A kérdező kommentje:

5

jelentve!

mondtam, hogy ha érdemi hozzászólásod nincs, akkor menj a kérdésemtől.

mi értelme ennek a provokációnak meg szófosásnak?

2022. márc. 1. 18:18
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha már most így állsz hozzá, hogy úgysem fog menni, akkor teljesen felesleges. Kezdj el rendesen készülni és akkor sikerülhet.
2022. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

7


attól még rendesen készülök, mert pesszimista vagyok.

2022. márc. 1. 18:31
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nem értem a kérdést. Ha arra vagy kíváncsi, hogy megkapod-e a nyelvvizsgabizonyítványt július 7-ig, az nagyon jó kérdés. A vizsga napjától számított 60. napon legkésőbb megkapod, de ez ugye már késő lenne. Nyilván igyekeznek a vizsgahelyek, mert tisztában vannak az egyetemi felvételi határidőkkel, de sajnos ez nem rajtuk múlik, nincs arra garancia, hogy időben nálad lesz a papír.
2022. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

akkor megismétlem a kérdésem!


olyanok visszajelzése érdekel, akik gyakorló nyelvtanulók, mennyit tudtak haladni 2 hónap alatt németből?


milyen tanulási technikátok volt?

2022. márc. 1. 18:45
 10/15 A kérdező kommentje:

9

"Akkor nem értem a kérdést. Ha arra vagy kíváncsi, hogy megkapod-e a nyelvvizsgabizonyítványt július 7-ig..."


azzal kezdtem, h. bekopiztam az illetékes nyilatkozatát, h. igen, megküldik időben a májusi vizsgázóknak is.

így miért lennék erre kíváncsi?

2022. márc. 1. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!