Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol B2 nyelvvizsga a...

Melyik angol B2 nyelvvizsga a legjobb/legkönnyebb Pesten?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egységeseket a feladatok így elég nehezemre esik dönteni melyikhez menjek, Budapesti vagyok egyébként.

Az is érdekelne ki hogyan készül fel, hogyan gyakorol? Alapvetően úgy érzem bőven megvan a tudásom, középszintű angol érettségim is jó lett, de ettől félek most igaziból... Érdekel mit kéne átgyakorolni, vannak-e valahol nagyon jó segédanyagok/feladatok és persze, hol kvázi a legegyszerűbb.



2022. márc. 6. 11:05
 1/6 Smelly_Trash válasza:
100%

Szerintem teszteld le magad előtte, hogy mennyire menne jól. Tölts le nyelvvizsga mintafeladatokat innen: [link]


Ha megelégítő eredményt érsz el, mindenképp tedd le a közeljövőben, ha úgyérzed, hogy annyira nem lett jó, akkor tedd le szeptemberben.

Én amúgy nagyon ajánlom a fogalmazások gyakorlását, szókincs bővítést, hallgatási feladatokat, nézz sorozatokat/filmeket angolul és tandul meg jól használni a kifejezéseket.

2022. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre itt nincs nagyon választásom meg időm, mert egyetem miatt mindenképpen kell...
2022. márc. 6. 11:25
 3/6 Smelly_Trash válasza:
52%
Sajnos akkor nem tudok mit ajánlani, mert hallottam ilyen online tanfolyamokról, de azokhoz is kell min. egy fél év. Olyanról még nem hallottam, ami 1-2 hónap alatt felkészítene.
2022. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire nehéz, vagy bonyolult erre felkészülni, hogy akár fél év is lehet... Elvileg nem sokkal nehezebb mint egy középszintű érettségi, arra sem készültben bevallom fél évet, bár tanultam sokáig de gondolom érthető a párhuzam.

Az érdekelne ki melyiket javasolja, melyik a legegyszerűbb/legjobb döntés, gondolom többen is raktak már le itt, érdekelne a véleményük.

2022. márc. 6. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
De, sokkal nehezebb, mint egy középszintű érettségi.
2022. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendszerhez van fent minta-vizsga, nem? Szépen megcsinálod mindegyiket, és kiderül, melyik a legjobban fogadra való. A felkészülésnek e a tevékenység meg kifejezetten hasznára válik. Így lehet két legyet ütni egy csapásra.
2022. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!