Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Berzsenyiben fizika tagozato...

A Berzsenyiben fizika tagozaton milyen szinten lehet a 12. évfolyam végére megtanulni egy nyelven? (én németet választanék) + hogy a német tanárok milyen jók ott, vannak-e anyanyelviek

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Sziaa,

Ugyan nyelvis vagyok, de azért van pár barátom fizika/matek tagozatról is.

Ez szerintem nagyban egyén függő, hogy te mennyire akarsz. Meg persze tanárfüggő is. Szerintem nagyon jó német tanárok vannak, már amiket hallottam.

Emelt érettségit simán lehet tenni, ha téged is érdekel annyira, hogy rendesen tanulsz. Meg a tanárok ha tudják, hogy mondjuk egy emelet érettségi/nyelvvizsga a célod akkor segítenek ahogy csak tudnak.

Van most is 12.es akit ismerek es matek szakon tesz emelt nyelv érettségit második nyelvből.

Remélem tudtam segíteni.

2022. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!