Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a (legalábbis...

Mit jelent ez a (legalábbis nekem) komplex angol mondat?

Figyelt kérdés

Videóban 7:51-től:

[link]


De itt van leírva is:


"On the other hand, in the instance of Switzerland, the Gripen was caught up in the ongoint court case against right-wing agitator Julian Assange as his supporters rallied against a referendum that would have authorized the Swiss Air Force to buy 22 fighter jets."


Egyszerűen nem tudom kibogozni mit jelent.

Tehát Julian Assange támogatói lobbiztak, hogy Svájc ne vehessen Gripent? De miért? Elég furán hangzik ez az összetett mondat.



2022. márc. 16. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez így értelmes-e, mert nem néztem végig a videot, csak a kiragadott szöveget próbáltam fordítani. :)


Másfelől Svájc esetében a Gripen belekeveredett a Julian Assange jobboldali agitátor elleni folyamatban lévő bírósági ügybe, mivel támogatói egy olyan népszavazás ellen tüntettek, amely engedélyezte volna a Svájci Légierőnek 22 vadászrepülőgép vásárlását.

2022. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezzel próbáld meg hátha valami értelmes mondat jön ki.


[link]

2022. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!