Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Számítógépen történő nyelvvizs...

Számítógépen történő nyelvvizsgával kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Éppen nyelvvizsgára akarok jelentkezni és láttam, hogy már van lehetőség az origós nyelvvizsga esetében, hogy számítógépen keresztül is lehet végre vizsgázni, elolvastam a feltételeket de felmerült pár kérdésem.

Az egyik az, hogy ha számítógépen keresztül vizsgázom akkor csak komplexet tudok tenni, vagy ott is van lehetőség szóbeli vagy írásbeli kiválasztására?

A másik kérdésem pedig, hogy nem tudom jól értem-e, de ebben az esetben a szóbeli vizsgán nem beszélgetek senkivel vagy van egy olyan része ahol fogok majd?

Előre is köszi a válaszokat!



2022. márc. 21. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld be a tudnivalókat.
2022. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2022. márc. 25. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Na figyelj magad melle vmi nagytudásut ultessel! Sokk sikert hutsd a pezsgot
2022. márc. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak komplexre lehet jelentkezni. Nyilván azért, mert ez így macerásabb nekik is, meg rizikósabb is (nem tudni, hogy ki ül az íróasztalod alatt...), szóval ha ilyet akarsz, akkor fizess teljes összeget. De ha az egyik fele nem sikerül, azért a másik feléről kapsz bizonyítványt.
2022. márc. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!