Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo B2 olasz vagy BME B2 olasz?

Origo B2 olasz vagy BME B2 olasz?

Figyelt kérdés
Melyik a könnyebb szerintetek?
2022. márc. 23. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt csináltam, de BME-nél csak írásbelit. Ott nincs fordítás, hanem olaszul kell fogalmazni és minden olaszul van. Origón fordítani is kell és az olvasmány és a hanganyag kérdéseire magyarul válaszolni, ami nem mindig könnyű. BME hallgatást és szóbelit nem tudom milyen. Lehet keverni is a kettőt, hogy írásbeli BME és szóbeli Origó (ha nem akarsz fordítani.) Vagy fordítva (BME szóbeli és Origó írásbeli.) Ha megvan a szinted egyik sem nehéz.
2022. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet keverni, csak akkor számít komplex nyelvvizsgának, ha mindkettő egynyelvű, vagy mindkettő kétnyelvű.
2022. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet keverni, nekem is így lett meg, csak mivel a bme egynyelvű volt így az egész egynyelvűnek számít.
2022. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt a link az összevonásról.
2022. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes és hármas vagyok, nem akarja rendesen berakni a linket. A nyak oldalán fent van, hogy mit hogy lehet összevonni.
2022. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2022. júl. 20. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!