Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt érettségire...

Unclimbedtree kérdése:

Angol emelt érettségire tudnátok nekem könyvet ajánlani tanulásra?

Figyelt kérdés
Jöhetnek ide ötletek, ami nektek tanulás szempontjából a legjobban bevált!

2022. márc. 25. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
2012-től az emelt érettségiket megcsinálni a legjobb
2022. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, de talán 2017-től hasonlítanak a legjobban a mostaniakra.
2022. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 andras22 válasza:
A Let's discuss it, és a Let's discuss it pro könyvek a legjobbak az angol emelt szintű szóbeli vizsgára szerintem. A Let's discuss it a középszinthez, a Let's discuss it pro felsőfokú nyelvvizsgára is jó, ezért talán az van legközelebb az emelt szinthez.
2022. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 andras22 válasza:
De a Let"s discuss it pro lehet hogy egy túl sok, inkább a sima Let's discuss it. Persze a könyv kiadásának éve is számít, mert többféle időpontban adták ki.
2022. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 andras22 válasza:
Javítva, előbb egy "egy"szóval többet írtam: De a Let's discuss it pro lehet hogy túl sok, inkább a sima Let's discuss it. Persze a könyv kiadásának éve is számít, mert többféle időpontban adták ki.
2022. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!