Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanárok, hol/hogyan...

Nyelvtanárok, hol/hogyan hirdetitek magatokat? Van olyan lehetőség, hogy valaki csak korrepetálást hirdessen?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
magantanar.hu Bármit hirdethetsz, de ha csak korrepetálást mersz vállalni, akkor nem vagy tanár. Azért nem fognak sokat fizetni, és egyáltalán nem biztos, hogy képes vagy színvonalasan és hatékonyan csinálni. Nem fognak nálad tolongani, mert van elég képzett tanár.
2022. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


De, tanár vagyok, befényképezhetem a diplomámat is, csakhogy különböző okok miatt nem szeretnék tanítani, csak korrepetálni.

2022. márc. 28. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát vállaljál be tanítást is, mert attól fejlődsz, azt élvezed (a korrepetálás unalmas szenvedés) és azzal keresel jobban.
2022. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem facebookon kell hirdetni.
2022. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4

Köszi! Ez eszembe se jutott. Tudsz ajánlani oldalt vagy csak simán keresgéljek? :)

2022. márc. 28. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy a saját oldaladra írj ki egy posztot, amiben leírod, hogy ki vagy, mit vállalsz, mikor, hol, online vagy személyesen, mennyiért stb., a lehető legtöbb információt, hogy minél kevesebb kérdés merüljön fel abban, aki olvassa és egyértelműen el tudja dönteni, hogy téged keres vagy sem. Illetve ugyanezt írd ki tematikus és helyi csoportokba (rengeteg ilyen korrepetálós, magántanár keresős, nyelvtanulós csoport van, illetve nagyobb városoknak is szokott lenni valamilyen csoportja, ahol sok tag van és adott esetben lehetnek érdeklődők).
2022. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2022. márc. 28. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!