Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen hasonló NÉMET nyelvköny...

Milyen hasonló NÉMET nyelvkönyvet tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Suliban tanulok németet de nem igazán elég a sebesség, gondoltam hogy tanulnék suli meleltt. Van már angol könyvem Oxford practice Grammar. Valami ilyesmi kellene Németből. Olyan ami előről kezdi a nyelvtant, és van hozzá megoldás :D mert ugye anélkül nem sokra megyek. Kérlek válaszoljatok mert eléggé jó lenne ha minél hamarabb elk tudnám kezdeni. Üdv :Radeon
2010. szept. 14. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Németből nem tudom hogy van-e ilyesmi, de szerintem a legegyszerűbb, ha elmész egy nagyobb könyvesboltba (nem tudom hol laksz, de sok városban van nagy Alexandra vagy Libri könyvesbolt például), ott megkeresed a nyelvkönyveket, és a német könyveket átnézed szépen, és eldöntöd, melyik számodra a legmegfelelőbb. Oké, egy picikét több idő mintha célirányosan mennél egy könyvért, de azt az 2-3 polcot nem nagy fáradtság átnézni, és így legalább te is láthatod, hogy mi lenne jó neked. ;)
2010. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megfogadom a tanácsodat :D köszönöm
2010. szept. 17. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Dr. Hámoriné Szalóczi Éva

"Német nyelvtani gyakorlókönyv"

2014. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maklári Tamás

"Lazán németül" -

2015. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!