Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik az angoltudásuk fejleszté...

Akik az angoltudásuk fejlesztése miatt néznek filmeket angolul azok angol vagy magyar felirattal nézik?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán hogy van ez? már 6. éve tanulok angol a suliba de szeretném ha jobban menne és több embertől hallottam hogy angolul néz filmeket felirattal de milyen felirattal?
2010. szept. 14. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
jaja, angol felirat, mert akkor látod leírva, hogy mit hallasz. Mintha felolvasnák neked a szótárt. Ha magyar felirattal néztem, akkor lusta voltam figyelni, és csak olvastam magyarul, és semmit sem ért.
2010. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olyan filmet, vagy sorozatot nézz angolul, alngol felirattal, amit már ismersz, szeretsz.Így már tudod mi az alapsztori, nem olyam fársztó, mintha egy vad idegen filmet néznél csak angolul.

Én egy időben pl sokat néztem a jóbarátokat angolul, angol felirattal.Nagyon sokat segített.Utána már felirat nélkül is értettem, sőt egy ismeretlen filmet is jobban értettem angolul, angol feirattal.


Szóval szerintem angol nyelv, angol felirat tuti segít majd.

2010. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én felirat nélkül néztem, és egy fél év után gond nélkül megértettem bármilyen elhangzó szöveget.
2010. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!