Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki teljesen a...

Van itt olyan, aki teljesen a nulláról, önállóan megtanult -e angolul?

Figyelt kérdés

Legalább stabil B2-es szinten, kommunikációban is természetesen.


Mennyi időbe tellett és milyen könyvekből vagy egyéb anyagokból tanultál?


Köszönöm.


2022. máj. 7. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én olyan A2-ről húztam fel magamat B2-re. Elkezdett egy olyan téma érdekelni, ami magyarul nagyon gyéren volt, nem találtam róla sok dolgot, mivel más nyelv nem jöhetett szóba, angolul kezdtem el olvasni. Röpke másfél év alatt behoztam az elmaradásom.

Egy barátnőmnek német volt az első nyelve és mivel nem volt lehetőség általánosban második nyelvet tanulni, magától kezdett el érdeklődni az angol iránt, filmeket nézett, olvasott, és mire lehetőségünk lett választani 2.nyelvet, ő már a nyelvvizsgára készült. Szóval igen, vannak ilyen sikersztorik.

2022. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!