Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Mester Kiadóval? Milyen az Angolul Mindenkinek c. kiadványukat? Érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés

Ez az:


[link]


2010. szept. 18. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem rossz tartalmilag meg szép is: ezekkel csak az a baj, hogy mire összegyűjtöd az összeset, egy vagyont fizetsz és még egy csomó helyet is elfoglal a könyvespolcon. Ugyanennyiért több könyvet is megvehetsz. Az ember először gyűjtögeti ezeket (szakácskönyv, földrajzos, állatos képek), aztán rájön, hogy tulajdonképpen baromi drága. De ha van rá pénzed és tetszik, nincs velük semmi baj.
2010. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem gyűjteni. Na de ha te totál kezdő vagy, akkor bocs hogy ezt mondom, biztos nem tanulsz meg belőle. Ennyi pénzért , most nem tudom mennyi egy csomag. Simán eljárhatnál egy nyelvsuliba, vagy nyelvtanárhoz. Ez a véleményem nekem. Kezdő vagy? Próbáltad már ezt a sorozatot?
2010. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Néha 1-2 cuccot rendeltem az első alkalommal (olcsón vagy ingyen) aztán lemondtam faxon, nem volt gond velük.
2010. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok kezdő, elég jól beszélek angolul. nekem inkább rendszerezéshez, áttekintéshez kellene
2010. szept. 18. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez totál pénzkidobás, mert ez tök kezdő.
2010. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kezdő, azok nem tudnak belőle tanulni.
2012. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabooc20 válasza:
Szerintem nagyon jó. Én begyűjtöttem az egészet és tanultam is belőle. Ha meg van egy alapfokú angol nyelvtudásod ez nagy segitség tovább haladni. Klassz, hogy feladat után tudod ellenőrizni magad, plusz van hozzá CD, hogy a kiejtés is jól menjen. Én meg vagyok elégedve vele maximálisan. Amúgy ilyen van spanyolban? Mit tudtok?
2015. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!