Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC angol középfokú szóbelin...

TELC angol középfokú szóbelin hány vizsgáztató van, az ő szemükbe nézzek vagy a társam szemébe akivel együtt vizsgázok?

Figyelt kérdés

A teremben hány vizsgáztató fog velem és a társammal szemben ülni? A vizsga folyamán a társamra nézzek vagy a vizsgáztatókra? A folyóson beszélgessek majd azzal a valakivel aki a társam lesz még a vizsga előtt?

Használhatom a papírt és jegyzeteimet a vizsgán amit az előtte való 20 percben írtam a felkészülésnél?


2010. szept. 20. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem minden kerdesedre tudok valaszolni.

Azt hiszem, legalabbis ugy hallottam, ket vizsgaltato van.


Mindig arra nezzel, akivel beszelsz, vagy aki megszolit. beszel hozzad.


Persze, beszelgess a tarsjelolttel. Mikor bementek a szobaba, mar nem fogod olyan idgennek erezni ot. Ha netan meg angolul beszelnetek a folyoson, talan eltalaljatok/kiismeritek egymas stilusat, konnyebb lesz bent. Sokkal magabiztosabbnak erzed magad, ha mar egy 'barattal' mesz be. O is halas lesz neked.

2010. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két vizsgáztató van, merőleges ülnek rád és a társadra, így nem is tudsz rájuk nézni, csak és kizárólag a társaddal kommunikálsz. az egyik vizsgáztató csak annyit mond, hogy kezdhetitek, vagy mehettek tovább.

a társaddal előtte nem hagynak beszélgetni.

a jegyzeteidet használhatod, de nem szavad felolvasni a prezentációt, max belekukkantani.


nyugi. nagyon laza lesz :) nekem nagyon jó élményeim vannak a TELC vizsgával kapcsolatban :)sok sikert.

2010. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!