Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan alkalmazás,...

Létezik olyan alkalmazás, ahol ingyen lehet spanyolul tanulni?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálok találni egy normális appot, de sehol nem találok olyat, ami ingyenes lenne.

Duolingot, xeropant próbáltam, most egy mondly nevű alkalmazás van letöltve, de a legtöbb dolog pénzbe kerül ott is. :((


Esetleg valaki tudna egy jó alkalmazást?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2022. júl. 9. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Book2
2022. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Memrise-nak és a Clozemasternek van ingyenes része.

A többi appnak(pl. Lingvist, Pimsleur) pedig általában van próbaverziója, azokat is érdemes kihasználni.

2022. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp spanyollal vagyok elfoglalva ,duolingo és társaitól nekem kb "hajam kihullott", ad1: magyar anyanyelvűként át kell pozicionálnam magam angolra,( ami már nem jó,hisz plusz egy nyelv, ami már másfajta gondolkodás)innen következik,, hogy ezek addig jók, amíg alapszavakat tanulsz.Lehet sokan, így tanulnak, senkit nem akarok megbántani de szerintem a legjobb, ha nem kell váltanod, (az csak bezavar) nézz fimeket, beszélgess , ne félj,hogy nyelvtanilag nem jó értékelik
2022. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!