Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Székesfehérváron melyik a...

Székesfehérváron melyik a legjobb nyelvviskola?

Figyelt kérdés
Német nyelvvizsga érdekelne, és olyan nyelvviskolát keresek ahol olyan bizonyítványt adnak amit külföldön is elfogadnak. Nos, nézegettem a sulikat, de biztosra szeretnék menni, tapasztalatokra vagyok kíváncsi

2022. júl. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Amelyikben oktatnak németet és egyik se ad nyelvvizsgát, mint egy suli, az külön dolog, úgy is megcsinálhatod bármelyiket, hogy nem ott tanultál ahol olyan típusú van ami neked kell.
2022. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt a mondatomat úgy értettem, hogy nyelviskolákat nézegettem....
2022. júl. 27. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg nagyon személyfüggő, nekem a szipi szupi nyelvtanárok szart se tudtak megtanítani, és az elvileg sokak által szarnak mondott angoltanárhoz mentem el, aki 2 utcával arrébb lakott, fura módon 4 hónap után már képes voltam szöveget lefordítani és eleinte csak heti 1x jártam hozzá, és nem 5000-reket kért el érte..
2022. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azt a mondatomat úgy értettem, hogy nyelviskolákat nézegettem...."

Ezt magyarázza: ha nyelvvizsgát akarsz, akkor ne nyelviskolákat nézegess, hanem nyelvvizsgaközpontokat - amelyek közül bármelyikbe mehetsz nyelvvizsgát tenni függetlenül attól, hogy melyik nyelviskolába jártál előtte.

2022. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!