Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nemzetközi tanulmányok szak...

C728 kérdése:

Nemzetközi tanulmányok szak végére szerintetek hány nyelvvizsga az ideális, amivel már jól el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 2 kellene, de azt hiszem az is az elvárt, legalábbis eddig.
2022. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Legalább 2 középfokú, de inkább angol felső + valami másból közép.
2022. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ milyen területtel akarsz foglalkozni. Az egyik ismerősöm kelet európa felé tendál ezen a szakon és ő az orosz, angolt, és németet tanulta. Oroszból felsőfoka, angolból közép foka, van a németet meg tanulja. Szóval az angol fontos, de az, hogy miből érdemes valóban megcsinálni a felsőfokot attól függ mi érdekel. Egy angol középfokot mindenképpen, azt szinten tartani, az se baj ha szóban közel vagy a felsőfokhoz, de felsőfokú nyelvvizsga nem feltétlen kell. Szóval azt a nyelvet sajátítsd el felsőfokon, amely terület leginkább érdekel, illetve egy angol középfok.
2022. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért lettem lepontozva? Utánanéztem és tényleg 2 nyelvvizsgát írnak követelményként, illetve egy ilyen területen azt gondolom, fontos is a nyelvtudás.
2022. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Egret ***** válasza:
66%
2 nyelvvizsga kell a diplomához
2022. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!