Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legjobb angol tanulási...

Mi a legjobb angol tanulási módszerek?

Figyelt kérdés

Leginkább kiejtésre. A szókártyás módszert ismerem.

Minden normális tanácsnak örülök. Mind nyelvtanra mind kiejtésre.



2022. aug. 3. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Kiejtésre szerintem az, ha megtanulod, hogy az egyes fonetikai jeleket hogyan ejtik, majd a szavakat (igen rengeteg szó van, ezért nem is kell egyszerre az összeset) megnézed fonetikusqn leírva és meghallgatod úgy is. Majd sokat ismétled. Ez azért fontos, mert az angolok (vagy amerikaiak, amelyiket akarod) teljesen máshol képzik a hangokat mint mi. (És persze sokat kell hallgatni is.)


Nxelvtanból én csak annyit csinàlok, hogy kiválasztok egy nyelvtani részt, megnézek róla videót, elolvasok hozzá magyarázatot és rengeteget gyakorlom azt a részt.

Ezen kívül sokat olvasok.


Nekem ezek váltak be, lehet másnak nem ez a legjobb módszer, de remélem azért segít valamit.

2022. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link] Egyes vagyok, ezt az oldalt szoktam a fonetikai átíráshoz használni.


Persze ezelőtt kell keresni egy olyan videót youtubeon amelyben elmagyarázzák, hogy mit hogy ejtenek. (Angolul érdemesebb rákeresni mert abban biztosan jól ejtik.)

2022. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1,2 köszönöm a normális tanácsod ki fogom próbálni és hálás vagyok amiért kikerested az oldalt és szántál időt a leírásra. Köszönöm a válaszokat hasznosak voltak. :)
2022. aug. 3. 23:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!