Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo szóbeliztem, csak...

Origo szóbeliztem, csak szóbelim volt, ilyenkor is sokat kell várni az eredményre ?

Figyelt kérdés
Ha joltudom a Dexamnél 3 napot kell várni, hogy kiderüljön az eredmény.

2022. aug. 7. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A beszélgetés eredményét aznap megtudhatod, a laborét rendszerint néhány hét múlva.
2022. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Origó nyelvvizsga esetén a beszédkészséget (vizsgabizottság előtti felelet) még aznap megtudod kb. 5-10 perccel később, ugyanis egy monitorra kiteszik az eredményeket. A beszédértésre (magnóhallgatás) azonban a rendes határidőt kell kivárni.


Röviden: Sajnos sokat kell várnod. Majd a végső javítási határidőt (kb. 30 nap) megelőző néhány napban láthatod pontszámok nélkül a nyelvvizsga eredményét. Ha sikerest ír, akkor tuti biztos a siker, ha éppen ellenkezőleg piros, akkor még talán átválthat sikeressé, de mindenképpen rossz előjel.

2022. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehetne gyorsabb az eredményközlés, ha vizsgatermi számítógépes vizsgát csináltál volna (ilyenkor a labor is számítógépen zajlik), csakhogy erre a vizsgaformára kizárólag komplex nyelvvizsga esetén kerülhet sor.
2022. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"a Dexamnél 3 napot kell várni, hogy kiderüljön az eredmény"

A beszédkészség eredményét még aznap kiírják a vizsga helyszínén az utolsó vizsga után egy-két órával.

2022. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sziasztok, én nem vártam meg az eredményeket, azt hittem feltöltik a vizsgázói profilba, de nincs ott semmi, akkor máshonnan nem tudom megtudni a szóbeli eredményt, csak ha az egész vizsga eredményét feltöltik? esetleg ha emailt írnék meg tudnák mondani?

nem lenne normál esetben ilyen sürgős, csak úgy érzem nem sikerült, és jelentkeznem kéne a kövi hónap szóbeli vizsgájára, mert az az utolsó lehetőségem, hogy elkészüljön időben a bizi a felvételihez

2023. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!