Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2022 szeptemberi nyelvvizsga...

2022 szeptemberi nyelvvizsga bizonyítványt mikor lehet átvenni legkorábban személyesen?

Figyelt kérdés

Most augusztus végén nyelvvizsgáztam és szeptember 19-én jön meg az eredmény, a bizonyítvány pedig október 26-án.

Viszont előrehozott érettségit fogok tenni októberben és így szeptember 26-án osztályozót kell tennem. Azonban ha meglenne előbb a bizonyítvány akkor az mentesítene az osztályozótól.


Mikortól lehet legkorábban átvenni Budapesten a bizonyítványt?


A BME nyelvvizsgaközpontban írtam a nyelvvizsgámat.



2022. szept. 8. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már az a különös és törvénytelen helyzet áll elő nálatok, hogy nyelvvizsga esetén nem kérnek osztályozóvizsgát, akkor mért nem elég nekik a nyelvvizsgaközpont igazolása keményfedeles nyv bizonyítvány helyett? Amúgy meg meg se fordul a fejedben, hogy ugyanezt a kérdést azoktól kérdezd, akik ebben illetékesek?
2022. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jesszus már egy kérdést sem lehet feltenni?💀


Amúgy meg angoltanárom mondta, hogy bizonyítvány nélkül osztályozó vizsgát kell tennem. Ezért gondoltam, hogyha előbb áttudnám venni mielőtt kipostáznák eggyel kevesebb problémám lenne.


De képzeld megfordult a fejemben és megis fogom kérdezni őt csak úgy gondoltam esetleg valakinek van már tapasztalata vagy volt ilyen helyzetben, mint én most és gondoltam akkor tudna nekem segíteni.

2022. szept. 8. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En se hallottam meg arrol hogy az osztalyozot helyettesitene a nyelvvizsga, de ha aznap lehet erte eloszor bemenni akk nem valoszinu h elobb kezhez kapnad
2022. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!