Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgánál a hallás...

Origó nyelvvizsgánál a hallás utáni szövegértést hányszor lehet meghallgatni? Egyben az egészet? Valami tapasztalat róla?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem kétszer lehetett, és egyben az egészet. Ez felsőfok volt, nem tudom, melyikre készülsz. Ha felmész a honlapjukra, ott tuti megvan.

Amit viszont ajánlani tudok, hogy ne hallgasd meg egyszerre az egészet, és aztán jegyzetelj, ahogy ők ajánlják, mert nagy hülyén én is azt csináltam, hanem amit megértesz, rögtön jegyzeteld. Én jóval többet megértettem, mint amit lejegyzeteltem, mert egy csomó minden kiesett közben, míg globálisan hallgattam. Azt hittem meg se lesz, de szerencsére sikerült.

2010. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!