Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítesz nekem lefordítani...

Segítesz nekem lefordítani ezeket a német mondatokat kérlek?

Figyelt kérdés
Da steht man am Strand und das Meer ist weg!Tatsachlich:An der deutschen Nordseeküste,vor der zehn große und viele kleine Inseln liegen,verabschiedet sich das Meer zweimal am Tag und für einege Stunden gibt es kein Wasser zwischen dem Land und den Inseln.Dann kann man zum Beispiel zu Fuß von Cuxhaven zu der kleinen Inseln Neuwerk gehen oder man steigt in eine Pferdekutsche,mit der viele Touristen dorthin fahren.Sogar die Post kommt mit dem Pferdewagen nach Neuwerk.Eine besondere Attraktion ist das jahrliche Pferderennen von Cuxhaven,bei dem die Pferde über das feuchte.Wattenmeer rasen.Natürlich kommt das Wasser auch zweimal am Tag an die Küste zurück und bedeckt wieder den Meeresboden,über den die Leute gewandert und die Kutschen gefahren sind.Dann kann man auch mit dem Bott zu den Inseln kommen
2010. szept. 26. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ember csak áll a strandon és a tengernek nyoma sincs


És valójában: Az Északi- tenger német partszakaszán, ami előtt 10 nagyobb és sok kisebb sziget található, naponta kétszer elbúcsúzik tőlünk a víz, és néhány órára eltűnik a part és a szigetek körül.

Ilyenkor gyalog is lehet átmenni Cuxhaven-ből Neuwerk kis szigetére, vagy egyszerűen felszállunk egy lovaskocsira, mely turistákat visz oda. Még a posta is lovaskocsival érkezik Neuwerkbe!


Különleges látványosság az évente megrendezendő Cuxhaven-i lovasverseny, amikor a Watt-tenger nedves talaján versenyeznek a lovak.


Természetesen a víz kétszer vissza is tér a tenger fenekére, ahol korábban az emberek gyalogoltak és lovaskocsik közlekedtek. A szigetekhez ismét csónakkal lehet átjutni.


Remélem, segítettem...

2010. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző voltam, kicsit csiszoltam még rajta:


Az ember csak áll a strandon és a tengernek nyoma sincs


És valóban: Az Északi- tenger német partszakaszán, ahol 10 nagy és sok kicsi sziget található, naponta kétszer köszön el tőlünk a víz, és néhány órára eltűnik a part és a szigetek között.

Ilyenkor gyalog is át lehet menni Cuxhaven-ből Neuwerk kis szigetére, vagy pedig felszállunk egy lovaskocsira, mely turistákat szállít oda. Még a posta is lovaskocsival érkezik Neuwerkbe!


Különleges látványosság az évente megrendezendő Cuxhaven-i lovasverseny is, amikor a Watt-tenger vizes talaján lovak versenyeznek.


Természetesen a víz mindkétszer visszatér a tenger fenekére, ahol korábban emberek gyalog mentek és lovaskocsik közlekedtek. A szigetekhez megint csónakkal lehet átjutni.


Remélem, segítettem...

2010. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!