Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A LanguageCert angol középfokú...

A LanguageCert angol középfokú szóbeli vizsga hány órától meddig tart?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy olyan napra hívnának be amikor délután fontos programom lenne, jó lenne tudni legrosszabb esetben milyen későn végeznék.

Aki volt már ilyenen megköszönném ha leírná neki hogyan volt



2022. szept. 25. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Fognak konkrét időpontot mondani, hogy kb. mikor kerülsz sorra. Nálam pl. valami 16.40 volt megadva, és akörül is kerültem sorra, egy pici csúszással talán, de maga a szóbeli dél körül kezdődött. Szóval lehet 13 órakkor kerülsz sorra, lehet 17 órakkor. Előtte tájékoztatnak majd.
2022. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


"... de maga a szóbeli dél körül kezdődőtt." Ezt lehet hülyén írtam, de úgy értettem, hogy dél körül kezdtek el vizsgáztatni embereket, de én csak 16.40 körül kerültem sorra.

2022. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!