Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol nyelvvizsga B2...

Origo angol nyelvvizsga B2 átlagos pontszám?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, idén kezdtem a 9. osztályt, tehát 9. éve tanulok angolt. Ma tettem le angolból a B2-es Origo nyelvvizsgát. A szóbeli eredményét rögtön megmondták: 78%

kommunikáció: 25/20

szókincs: 15/12

nyelvhelyesség: 10/7

Ezt írták a vizsgáztatók egy kis cetlire.

Ez mennyire számít jónak, rossznak, átlagosnak?

Azt érzem, nem hoztam ki magamból a legtöbbet és, hogy az eredményem nem elég jó.

Persze a többi részét még nem tudom, csak a szóbeliről beszélek.

Alapvetően magyarul sem vagyok túl bőbeszédű.

Fogalmam sincs mi számít jónak, tudnátok segíteni?



2022. okt. 1. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha te azt érzed, hogy ezért mindent megtettél akkor jó.


Mondok egy példát. Én szeptemberben kezdtem tanárral spanyolt tanulni és fél év múlva mentem emelt érettségire. Nyilván nagyon örültem 70%-nak és nekem az a 70% sokkal többet ért, mint egy olyan ember 80%-a aki tegyük fel kéttannyelvűből jött. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha megvan teljesen felesleges összehasonlítani az eredményeket, mivel mindenkinek más a háttértörténete. Ezen kívül soha senki nem fogja tudni, hogy te 61 vagy 99%-ot kaptál.


És csak 14 éves vagy, nyilván nem vagy bőbeszédű, nyelvvizsgán egy csomó olyan téma van, ami még egy felnőttnek is nehéz.

2022. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jó eredmény, sőt, 14 évesen abszolút jó! Gratulálok! Ahogy 1-es is írta, egy csomó téma nem is passzol egy 14 éveshez ráadásul.

Plusz a pontszám (%) teljesen mindegy; senki sem nézi és a bizonyítványban sem lesz benne.

2022. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2022. okt. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!