Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent a softball?

Mit jelent a softball?

Figyelt kérdés

Sportot írt csak, de itt valami tulajdonság lehet talán..


De nem tudok rájönni, a sporton kívül nem találtam bővebb infókat róla hogy mire lehet mondani.


Példa: Your softball approach is a huge help.



2022. okt. 17. 05:35
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Aszrali foci, az a hajlított asztalos.
2022. okt. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen. Mint írtam rájöttem, de a mondat amit feljebb írtam ahhoz valamiért furának érzem beírni a sportot, szerintem nem erre akarnak célozni a mondatban.


Így arra gondoltam talán valami más, valami színonima vagy tulajdonság esetleg ige lehetne,


Egy irodában folyt le a beszélgetés, pontosabban egy játékkészítő cégnél..ha ez segít. végképp ötletem sincs hogy kéne ezt lefordítanom hogy értelmes legyen és a körülményekhez viszonyítva tűrhető. D:

2022. okt. 17. 06:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákerestél, biztos láttad, hogy nem asztali foci, hanem a baseball "lágyabb" (néhányak szerint női, de férfiak, nők is játsszák, szóval...) változata. S mivel a baseball - hardball, el tudom képzelni, hogy az általad hozott mondat egyfajta "lágyabb", rugalmasabb megközelítést jelent. A magyarban én sem találtam rá semmit, szóval csak az angol találatok alapján tapogatózok.
2022. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a method of doing something that is not forceful, determined, or unpleasant:


Ezt a cambridge dictionary-ben találtam, talán segít.

2022. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!