Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért van 2 különböző időponto...

Miért van 2 különböző időponton a szóbeli (beszédkézség) és a labor (hallott szöveg értés)? Origó!

Figyelt kérdés

C1 angol nyelvvizsgáról van szó, ma kaptam meg a vizsgabeosztásomat. Nekem egyedül az nem világos hogy egyik nap bemegyek d.e a laborra, utána rögtön másnap van az írásbeli és pár nap múlva a szóbeli.

Nem lett volna logikus egy napra tenni pl a labort meg a szóbelit?:D

Kövezzetek meg, de én nem értem XD



2022. okt. 24. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a halott szövegértés mindig az írásbelivel együtt kerül megtartásra, az hogy miért, mert ugyanúgy azt is írva kell megválaszolnod.
2022. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem logikus / nem logikus kérdés, hanem szervezési és vizsgabeosztási kérdés. Lehet, a labor napján a vizsgáztatók nem érnek rá, a vizsga napján meg a labor lenne foglalt. De egy laboron egyszerre akár több vizsga vizsgázói is részt vehetnek, szóval lenne értelme összevonni.

De manapság már az is lehet szempont, hogy elképzehető, hogy délután nincs fűtés az épületben, ezért zárva van…

2022. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. okt. 24. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!