Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszul ki tud? Ezt lefordítan...

Oroszul ki tud? Ezt lefordítaná nekem valaki?

Figyelt kérdés

Выставляю на суд результат месячного мучения...

Но заказов на такое больше брать точно не буду, неблагодарное это дело...слов больше нет.


2022. nov. 5. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Bemutatom a bíróságnak egy hónapos kínlódás eredményét...


De erre már biztosan nem fogadok fel parancsot, ez egy hálátlan feladat..

2022. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
52%
2022. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LoneWolf:P válasza:
52%
Bemutatom a bíróságnak egy hónapos kínlódás eredményét...
2022. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
... ez egy hálátlan feladat.. nincs több szó.
2022. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Rendelést nem vesz fel a kutyusra, mert hálátlan munka (mondjuk, én azt hittem, élő kutyus, szóval...)
2022. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te milyen kutyáról beszélsz, 5-ös? Se élő, se műkutya nincs benne! Egyetlen szó nem hasonlít a kutyára!
2022. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6, mivel a zakaz inkább rendelést jelent (nekem), mint parancsot, és a "zakazov na takoe" nagyon arra hajazott, hogy rendelést nem veszek fel erre/ilyesmire, kíváncsiságból utánanéztem.


[link] - itt a kutyus, amit én simán igazinak hittem, de a csajszi többi munkája is kézimunka, és az egyetlen komment is azt mondja, hogy olyan, mint az élő... szóval nagy eséllyel nem él, csak baromi nagy munka lehetett, és gondolom, ezért nem fogad el rá rendelést. (Ha tévedtem, bocsi.)

2022. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
😂 fordítóval nekem is ez jött ki. Olyant keresek aki valóban tud oroszul.
2022. nov. 5. 22:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Olyant keresek aki valóban tud oroszul"


Valóban tudok oroszul. Le is pontoztak nullára. :)

Ha az általam linkelt instagram képről és szövegről van szó, akkor az eleje kb. az, amit a fordító is ír, azaz

Bemutatom a bíróságnak az egy hónapos kínlódás eredményét (azaz kb. íme, elétek hozom, a világ elé tárom... stb.)

A második fele pedig az, amit írtam:

Erre/Ilyenre nem veszek fel rendelést, hálátlan egy munka/feladat... nincs több szó/szavam (kész, vége, ennyi:)))

2022. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan mi nem tetszik neked a beírt fordításokon? Tényleg nem parancs, hanem rendelés, de valóban ezt jelenti.
2022. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!