Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megbízható olasz magántanár...

Megbízható olasz magántanár Budapesten, akinél garantált rövidebb távon is a fejlődés?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a mondjuk alapfokú passzív olasz nyelvtudásomat jövő szeptemberig középfok körülire kéne felhoznom. Kevés időm van, de heti 1-2 órát minimum szánnék rá, mert a sikertelen próbálkozások ellenére nagyon szeretem a nyelvet és ezen múlik mikorra szerzem meg a diplomámat.


Amit keresek, az nem nyelvvizsga felkészítés, csak az alapok elsajátítása, hogy szeptemberben tudjak nyelvészetet és kultúrát tanulni tényleges ismeretszerzéssel, mert értem az anyagot.


Ha van tapasztalatotok valakivel, aki ezt segíthetne nekem elérni, nagyon megköszönném, ha írnátok pár sort. Az sem hátrány, ha tanulhatna velem a párom, aki ugyan kezdő, de nagyon ügyesen tanul nyelvet és motiválna. Online is szóbajöhet, de személyes oktatással lenne az igazi.



#nyelvtanulás #olasz #magántanár #Olasz magántanár
2022. nov. 8. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Heti 1-2 órában fogsz tanulni, vagy annyi tanórán tudsz részt venni?

A nyelvtanulás akkor eredményes, ha minden nap gyakorolsz.

Ez így... háát... nem a tanáron fog múlni, hogy sikertelen lesz.

2022. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást. Az 1-2 óra a magántanárnál eltöltött időre vonatkozik. Nem szeretnék csoportos tanfolyamra menni és otthon is tanulnék ezen felül, csak ennyi időm és anyagi keretem van tanárhoz járni.
2022. nov. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!